Xray Audit (1.6.1) - en to sr translation catalogue (30 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Theme
sr: Тема

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Field type
sr: Tип поља

en: Role
sr: Улога

en: Provider
sr: Провајдер

en: Display label
sr: Прикажи ознаку

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Translatable
sr: Преводљив

en: Reports
sr: Извештаји

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Default value callback
sr: Подразумевана повратна вредност
