Xray Audit (2.0.0) - en to af translation catalogue (36 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Project
af: Projek

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Unknown
af: Onbekend

en: Active
af: Aktief

en: Host
af: Masjien

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Role
af: Rol

en: Operation
af: Operasie

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Permissions
af: Regte

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Profiles
af: Profiele

en: Reports
af: Verslae
