Xray Audit (2.0.0) - en to bo translation catalogue (62 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Link Title
bo: Title ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Count
bo: གྲངས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Package
bo: ཐུམ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Recommended version
bo: འོས་སྦྱོར་གྱི་པར་གཞི

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
