Xray Audit (2.0.0) - en to et translation catalogue (77 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Project
et: Projekt

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Open
et: Avatud

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Modules
et: Moodulid

en: Region
et: Regioon

en: Menu
et: Menüü

en: Theme
et: Teema

en: Total
et: Kokku

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Active
et: Aktiivne

en: Database
et: Andmebaas

en: Module
et: Moodul

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: Count
et: Arv

en: Id
et: ID

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Role
et: Roll

en: Class
et: Klass

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Level
et: Tase

en: Operation
et: Operatsioon

en: Multiplier
et: Kordaja

en: Entity
et: Olem

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Permissions
et: Õigused

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Display label
et: Kuva silt

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Webform
et: Veebivorm

en: Mandatory
et: Nõutav

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Translatable
et: Tõlgitav

en: Profiles
et: Profiilid

en: Packages
et: Pakid

en: Package
et: Pakk

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid

en: Cardinality
et: Võimsus

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Recommended version
et: Soovitatav versioon

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Architecture
et: Arhitektuur

en: Block layout
et: Plokkide paigutus

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Default value callback
et: Vaikimisi määratud väärtuse callback
