Xray Audit (2.0.0) - en to hu translation catalogue (95 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Closed
hu: Lezárt

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Project
hu: Projekt

en: Download
hu: Letölt

en: Version
hu: Verzió

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Parent
hu: Szülő

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Summary
hu: Összegzés

en: Open
hu: Nyitott

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Modules
hu: Modulok

en: Region
hu: Régió

en: Menu
hu: Menü

en: Theme
hu: Smink

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Link Title
hu: Hivatkozás cím

en: Active
hu: Aktív

en: Database
hu: Adatbázis

en: Module
hu: Modul

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Published
hu: Közzétéve

en: Revisions
hu: Változatok

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Fields
hu: Mezők

en: Count
hu: Mennyiség

en: Data Type
hu: Adattípus

en: Computed
hu: Számított

en: Id
hu: Azonosító

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Role
hu: Szerepkör

en: Class
hu: Osztály

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Level
hu: Szint

en: Operation
hu: Művelet

en: Multiplier
hu: Szorzó

en: Entity
hu: Entitás

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Installed
hu: Telepített

en: Display label
hu: Címke megjelenítése

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Webform
hu: Űrlap

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Translatable
hu: Fordítható

en: Profiles
hu: Profilok

en: Used
hu: Használatban

en: Packages
hu: Csomagok

en: Package
hu: Csomag

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Others
hu: Továbbiak

en: About
hu: Leírás

en: Reports
hu: Jelentések

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Cardinality
hu: Számosság

en: Formatter
hu: Formázó

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Recommended version
hu: Ajánlott változat

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Handlers
hu: Kezelők

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Architecture
hu: Építészet

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: External link
hu: Külső hivatkozás

en: Langcode
hu: Nyelvkód

en: Block layout
hu: Blokk elrendezés

en: View ID
hu: Nézet azonosító

en: Visibility Conditions
hu: Láthatóság feltételei

en: Default value callback
hu: Visszahívás alapértelmezett értéke

en: Display Modes
hu: Megjelenítési módok

en: All menus
hu: Minden menü
