Xray Audit (2.0.0) - en to mn translation catalogue (34 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Region
mn: Бүс

en: Menu
mn: Цэс

en: Theme
mn: Загвар

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Link Title
mn: Холбоос гарчиг

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Translatable
mn: Орчуулах боломжтой

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Reports
mn: Тайлангууд
