Xray Audit (2.0.0) - en to nn translation catalogue (37 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Closed
nn: Stengt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Modules
nn: Modular

en: Active
nn: Aktiv

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Fields
nn: Felt

en: Role
nn: Rolle

en: Class
nn: Klasse

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Permissions
nn: Rettar

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Link Description
nn: Beskriving av lenke

en: Package
nn: Pakke

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Reports
nn: Rapportar
