Xray Audit (2.0.1) - en to ast translation catalogue (42 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Closed
ast: Zarráu

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume

en: Open
ast: Abrir

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Modules
ast: Preseos

en: Region
ast: Rexón

en: Menu
ast: Menú

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Count
ast: Cuenta

en: N/A
ast: N/D

en: Role
ast: Rol

en: Operation
ast: Operación

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Permissions
ast: Permisos

en: Installed
ast: Instaláu
