Xray Audit (2.0.1) - en to az translation catalogue (68 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Summary
az: Xülasə

en: Open
az: Aç

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Modules
az: Modullar

en: Menu
az: Menyu

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Module
az: Modul

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Last access
az: Son icazə

en: Fields
az: Sahələr

en: Count
az: Say

en: N/A
az: Yox

en: Link URL
az: URL linki

en: Role
az: Rollar

en: Provider
az: Provayder

en: Multiplier
az: Çarpan

en: Result
az: Nəticə

en: Entity
az: Entiti

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Permissions
az: İcazələr

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Display label
az: Ekran etiket

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Translatable
az: Tərcümə edilə bilən

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Recommended version
az: Tövsiyə olunan versiya

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Machine Name
az: Maşın Adı

en: Breakpoint
az: Kəsmə nöqtəsi

en: Block layout
az: Blok tərtibatı

en: Visibility Conditions
az: Görünmə Şərtləri

en: Default value callback
az: Defolt dəyər geri çağırış

en: Internal Page Cache module
az: Daxili Səhifə Keşi modulu
