Xray Audit (2.0.1) - en to bg translation catalogue (48 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Закрито

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Parent
bg: Родител

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор

en: Open
bg: Отвори

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Modules
bg: Модули

en: Region
bg: Област на сайта

en: Menu
bg: Меню

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Host
bg: Хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Count
bg: Брой

en: Id
bg: Номер

en: Role
bg: Роля

en: Operation
bg: Действие

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Permissions
bg: Права

en: Profiles
bg: Профили

en: Packages
bg: Пакети

en: Package
bg: Пакет

en: Reports
bg: Доклади

en: Recommended version
bg: Препоръчителна версия
