Xray Audit (2.0.1) - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Project
bs: Projekt

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Parent
bs: Roditelj

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Modules
bs: Moduli

en: Menu
bs: Meni

en: Theme
bs: Tema

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Fields
bs: Polja

en: Role
bs: Uloga

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Profiles
bs: Profili
