Xray Audit (2.0.1) - en to cs translation catalogue (70 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Closed
cs: Zavřená

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Project
cs: Projekt

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Link
cs: Odkaz

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Summary
cs: Souhrn

en: Open
cs: Otevřené

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Modules
cs: Moduly

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Total
cs: Celkem

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Link Title
cs: Název odkazu

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Database
cs: databáze

en: Module
cs: Modul

en: Host
cs: Hostitel

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Revisions
cs: Revize

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Fields
cs: Pole

en: Count
cs: Počet

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Class
cs: Třída

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Level
cs: Úroveň

en: Operation
cs: Operace

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Display label
cs: Zobrazit popisek

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Mandatory
cs: Povinné

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Translatable
cs: Přeložitelný

en: Profiles
cs: Profily

en: Used
cs: Použito

en: Packages
cs: Balíky

en: Package
cs: Balík

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Reports
cs: Logy

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Recommended version
cs: Doporučená verze

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Block layout
cs: Umístění bloků

en: Visibility Conditions
cs: Podmínky viditelnosti
