Xray Audit (2.0.1) - en to fi translation catalogue (84 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Closed
fi: Suljettu

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Project
fi: Projekti

en: Download
fi: Lataa

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Link
fi: Linkki

en: Parent
fi: Isäntä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Open
fi: Avoin

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Modules
fi: Moduulit

en: Region
fi: Alue

en: Menu
fi: Valikko

en: Theme
fi: Teema

en: Total
fi: Yhteensä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Link Title
fi: Linkin otsikko

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Database
fi: Tietokanta

en: Module
fi: Moduuli

en: Host
fi: Isäntä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Fields
fi: Kentät

en: Count
fi: Laskuri

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Id
fi: Tunniste

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Role
fi: Rooli

en: Class
fi: Luokka

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Level
fi: Taso

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Multiplier
fi: Kerroin

en: Result
fi: Tulos

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Installed
fi: Asennettu

en: Display label
fi: Näytä etiketti

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Mandatory
fi: Pakollinen

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Translatable
fi: Käännettävissä

en: Profiles
fi: Profiilit

en: Packages
fi: Pakkaukset

en: Package
fi: Pakkaus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Reports
fi: Raportit

en: Cardinality
fi: Mahtavuus

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Recommended version
fi: Suositeltu versio

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Handlers
fi: Käsittelijät

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta

en: Langcode
fi: Kielikoodi

en: Block layout
fi: Lohkojen sijoittelu

en: Visibility Conditions
fi: Näkyvyysriippuvuudet

en: Default value callback
fi: Oletusarvon paluukutsu
