Xray Audit (2.0.1) - en to is translation catalogue (41 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Closed
is: Stongd

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Mál

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Download
is: Tak niður

en: Version
is: Útgáva

en: Edit
is: Broyt

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Open
is: Lat upp

en: View
is: Vís

en: Path
is: Leið

en: Modules
is: Mótul

en: Region
is: Øki

en: Menu
is: Valmynd

en: Unknown
is: Ókent

en: All
is: Øll

en: Active
is: Virkin

en: Host
is: Vertstelda

en: Published
is: Útgivið

en: Revisions
is: Útgávur

en: Last access
is: Seinasta atgongd

en: Count
is: Nøgd

en: Role
is: Leiklutur

en: Operation
is: Gerð

en: Blocked
is: Sperrað

en: Permissions
is: Rættindi

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Profiles
is: Vangamyndir

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um

en: Reports
is: Frágreiðingar

en: Recommended version
is: Viðmæld útgáva
