Xray Audit (2.0.1) - en to lt translation catalogue (73 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Closed
lt: Uždara

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Project
lt: Projektas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: Open
lt: Atvira

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Modules
lt: Moduliai

en: Region
lt: Sritis

en: Menu
lt: Meniu

en: Theme
lt: Tema

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Module
lt: Modulis

en: Host
lt: Serveris

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Count
lt: Skaičius

en: N/A
lt: N/D

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Role
lt: Rolė

en: Class
lt: Klasė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Multiplier
lt: Daugiklis

en: Result
lt: Rezultatas

en: Entity
lt: Esybė

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Webform
lt: Web forma

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Packages
lt: Pakuotės

en: Package
lt: Pakuotė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Recommended version
lt: Rekomenduojama versija

en: Bundle
lt: Paketas

en: Block layout
lt: Blokų išdėstymas
