Xray Audit (2.0.1) - en to pl translation catalogue (84 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Project
pl: Projekt

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Link
pl: Odnośnik

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Open
pl: Otwarte

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Modules
pl: Moduły

en: Theme
pl: Skórka

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Database
pl: Baza danych

en: Module
pl: Moduł

en: Published
pl: Opublikowane

en: Revisions
pl: Wersje

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Fields
pl: Pola

en: Count
pl: Liczba

en: N/A
pl: niedostępne

en: Computed
pl: Obliczono

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Role
pl: Rola

en: Class
pl: Klasa

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Level
pl: Poziom

en: Operation
pl: Czynność

en: Multiplier
pl: Mnożnik

en: Result
pl: Wynik

en: Entity
pl: Encja

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Display label
pl: Wyświetl etykietę

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Webform
pl: Formularz

en: Mandatory
pl: Wymagane

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Translatable
pl: Przetłumaczalne

en: Profiles
pl: Profile

en: Used
pl: Wykorzystane

en: Link Description
pl: Opis odnośnika

en: Package
pl: Paczka

en: Field Type
pl: Typ pola

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Reports
pl: Raporty

en: Cardinality
pl: Liczność

en: Formatter
pl: Formater

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Recommended version
pl: Zalecana wersja

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Handlers
pl: Procedury obsługi

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Size (MB)
pl: Rozmiar (MB)

en: Langcode
pl: Kod języka

en: Block layout
pl: Układ bloków

en: Visibility Conditions
pl: Warunki widoczności

en: Default value callback
pl: Domyślna wartość wywołania
