Xray Audit (2.0.2) - en to el translation catalogue (74 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Download
el: Λήψη

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Parent
el: Γονέας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Open
el: Ανοιχτά

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Region
el: Περιοχή

en: Menu
el: Μενού

en: Theme
el: Θέμα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Link Title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Module
el: Μονάδα

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Fields
el: Πεδία

en: Count
el: Αρίθμηση

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Role
el: Ρόλος

en: Class
el: Κλάση

en: Provider
el: Πάροχος

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Multiplier
el: Πολλαπλασιαστής

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Permissions
el: Άδειες

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Display label
el: Ετικέτα πεδίου

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Mandatory
el: Υποχρεωτικό

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Translatable
el: Μεταφράσιμο

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Packages
el: Πακέτα

en: Package
el: Πακέτο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Reports
el: Αναφορές

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Recommended version
el: Προτεινόμενη έκδοση

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής

en: Block layout
el: Διάταξη μπλοκ

en: Visibility Conditions
el: Συνθήκες Ορατότητας

en: Default value callback
el: Επιστροφή κλήσης προκαθορισμένης τιμής
