Xray Audit (2.0.2) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат
