Xray Audit (2.0.3) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn
