Xray Audit (2.0.3) - en to gl translation catalogue (71 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Summary
gl: Resumo

en: Open
gl: Aberta

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Modules
gl: Módulos

en: Region
gl: Área

en: Menu
gl: Menú

en: Theme
gl: Tema

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Link Title
gl: Título da ligazón

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Database
gl: Base de datos

en: Module
gl: Módulo

en: Host
gl: Anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Last access
gl: Último acceso

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Count
gl: Contar

en: N/A
gl: N/D

en: Role
gl: Rol

en: Class
gl: Clase

en: Provider
gl: Proveedor

en: Operation
gl: Operación

en: Entity
gl: Entidade

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Permissions
gl: Permisos

en: Installed
gl: Instalado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Translatable
gl: Traducible

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Package
gl: Paquete

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes

en: Cardinality
gl: Cardinalidade

en: Formatter
gl: Formateador

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Recommended version
gl: Versión recomendada

en: Bundle
gl: Paquete

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Langcode
gl: Código de idioma
