Xray Audit (2.0.3) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ
