Xray Audit (2.0.3) - en to or translation catalogue (15 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Path
or: ପଥ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
