Xray Audit (2.0.3) - en to pa translation catalogue (23 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
