Xray Audit (2.0.3) - en to sl translation catalogue (49 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Closed
sl: Zaprto

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: Open
sl: Odprto

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Modules
sl: Moduli

en: Region
sl: Regija

en: Menu
sl: Meni

en: Theme
sl: Tema

en: Unknown
sl: Neznan

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Host
sl: Gostitelj

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Field type
sl: Tip polja

en: Count
sl: Število

en: N/A
sl: N/D

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Profiles
sl: profili

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila

en: Recommended version
sl: Priporočena različica
