Xray Audit (all releases) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Status
ca: Estat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Database
ca: Base de dades

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Count
ca: Quantitat

en: Role
ca: Rol

en: Permissions
ca: Permisos

en: About
ca: Detalls

en: Reports
ca: Informes
