Xray Audit (all releases) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Parent
el: Γονέας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Active
el: Ενεργό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Role
el: Ρόλος

en: Multiplier
el: Πολλαπλασιαστής

en: Entity
el: Οντότητα

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Permissions
el: Άδειες

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Packages
el: Πακέτα

en: About
el: Περί

en: Reports
el: Αναφορές

en: Bundle
el: Ομάδα
