Xray Audit (all releases) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Active
gl: Activo

en: Database
gl: Base de datos

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Last access
gl: Último acceso

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Count
gl: Contar

en: Role
gl: Rol

en: Entity
gl: Entidade

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Permissions
gl: Permisos

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes

en: Formatter
gl: Formateador

en: Bundle
gl: Paquete

en: Langcode
gl: Código de idioma
