Xray Audit (3.0.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán
