Xray Audit (3.0.0) - en to ro translation catalogue (82 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Closed
ro: Închis

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Project
ro: Proiect

en: Download
ro: Descarcă

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: Parent
ro: Părinte

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Summary
ro: Sumar

en: Open
ro: Deschideți

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: Modules
ro: Module

en: Region
ro: Regiune

en: Menu
ro: Meniu

en: Theme
ro: Temă

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Link Title
ro: Titlu Legătură

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Database
ro: Bază de date

en: Module
ro: Modul

en: Host
ro: Gazdă

en: Published
ro: Publicat

en: Revisions
ro: Revizii

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Count
ro: Contor

en: N/A
ro: N/D

en: Data Type
ro: Tipul datelor

en: Computed
ro: Procesat

en: Link URL
ro: URL Link

en: Role
ro: Rol

en: Class
ro: Clasă

en: Provider
ro: Furnizor

en: Operation
ro: Operație

en: Multiplier
ro: Multiplicator

en: Result
ro: Rezultat

en: Entity
ro: Entitate

en: Blocked
ro: Blocat

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Installed
ro: Instalat

en: Display label
ro: Etichetă de afișare

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Mandatory
ro: Obligatoriu

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Translatable
ro: Traductibil

en: Profiles
ro: Profile

en: Package
ro: Pachet

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Cardinality
ro: Cardinalitate

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Recommended version
ro: Versiunea recomandată

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere

en: Block layout
ro: Dispunerea blocurilor

en: File URI
ro: URI fișier

en: Visibility Conditions
ro: Condiții de vizibilitate

en: Default value callback
ro: Callback valoare implicită
