Xray Audit (3.0.0) - en to be translation catalogue (65 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Closed
be: Зачынена

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Open
be: Адкрыць

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Modules
be: Модулі

en: Region
be: Рэгіён

en: Menu
be: Меню

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Database
be: База дадзеных

en: Module
be: Модуль

en: Host
be: Хост

en: Published
be: Апублікавана

en: Revisions
be: Версіі

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Fields
be: Палі

en: Count
be: Колькасць

en: N/A
be: Не даступна

en: Role
be: Роля

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Operation
be: Аперацыя

en: Entity
be: Сутнасць

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Permissions
be: Правы

en: Installed
be: Усталявана

en: Display label
be: Метка для адлюстравання

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Translatable
be: з магчымасцю пераклада

en: Profiles
be: Профілі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Reports
be: Справаздачы

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Recommended version
be: Рэкамендаваная версія

en: Bundle
be: Набор

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Block layout
be: Размеркаванне блокаў
