Xray Audit (3.0.0) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout
