Xray Audit (3.0.0) - en to km translation catalogue (50 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Open
km: បើក

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Region
km: តំបន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Count
km: រាប់

en: N/A
km: គ្មាន

en: Role
km: តួនាទី

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Recommended version
km: កំណែ​ដែល​បាន​ផ្តល់​អនុសាសន៍
