Xray Audit (3.0.0) - en to mr translation catalogue (43 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Closed
mr: बंद

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Total
mr: एकूण

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Translatable
mr: अनुवादक्षम

en: Reports
mr: अहवाल

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल

en: Block layout
mr: ब्लॉक्सची मांडणी

en: Default value callback
mr: मुलभूत मूल्याचा कॉलबॅक
