Xray Audit (3.0.0) - en to os translation catalogue (26 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Closed
os: Æхгæд

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Open
os: Конд у

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг

en: Modules
os: Модултæ
