Xray Audit (3.0.0) - en to ps translation catalogue (41 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Region
ps: سيمه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Host
ps: کوربه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Count
ps: شمیر

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Role
ps: ونډه

en: Permissions
ps: اجازې

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه

en: Reports
ps: راپورونه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل

en: Block layout
ps: غونډ هډوانه
