Xray Audit (3.0.0) - en to ug translation catalogue (33 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Reports
ug: دوكلات
