XSL Formatter (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist
