XSL Formatter (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
