XSL Formatter (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: Troubleshooting
de: Fehlersuche
