XSL Formatter (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
