XSL Formatter (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Troubleshooting
ja: トラブルシューティング
