XSL Formatter (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره
