XSL Formatter (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: About
te: గురించి
