XSL Formatter (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında
