XSL Formatter (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
