XSL Formatter (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: About
da: Om
