XSL Formatter (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Configuration
es: Configuración

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: About
es: Acerca de

en: Troubleshooting
es: Solución de problemas
