XSL Formatter (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: About
fr: À propos

en: Troubleshooting
fr: Dépannage
