XSL Formatter (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Configuration
mr: संरूपण
