XSL Formatter (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
